en
  • David Keenan, 30.03.2020, Pogłos, Warszawa

Bilety i szczegóły

Informujemy, że warszawski koncert Davida Keenana w klubie Pogłos zostaje przeniesiony na jesień. Pracujemy nad nową datą występu w Polsce. Zakupione bilety zachowują ważność na ewentualny nowy termin wydarzenia. W przypadku pytań, prosimy o mail na adres sklep@alterart.pl.

--- 

Bilety w cenie 40 zł w sprzedaży od 19 sierpnia, od 11:00.

Wejście od 19:00

David Keenan: 20:00

(podane godziny mogą ulec zmianie)

Powyższe ceny stanowią opłaty za bilet wstępu na koncert. Do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 3% wartości biletu.

Jedynymi oficjalnymi dystrybutorami biletów na koncert są Altersklep oraz eBilet. Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem.

Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.

David Keenan, jeden z najbardziej obiecujących artystów z Irlandii w ostatnich latach, na jedynym koncercie w Polsce.

Kompozytor, autor tekstów i piosenkarz zjednuje sobie coraz większą liczbę fanów wyjątkową muzyczną wrażliwością. Wśród gwiazd, które już teraz deklarują się jako wielbiciele jego talentu nie brakuje między innymi Glena Hansarda, Gary'ego Lightbody'ego (Snow Patrol) czy Hoziera, któremu Keenan towarzyszy podczas międzynarodowej trasy. W przyszłym roku fani będą mogli zobaczyć go podczas koncertów w europejskich miastach - w tym także w Warszawie. Do zobaczenia 30 marca 2020 r. w klubie Pogłos.

Zapoznaj się z Regulaminem Imprezy (plik PDF).

wszystkie wydarzenia