en
  • RUDIMENTAL, 14.11.2015, Torwar, Warszawa

archiwum

RUDIMENTAL NA PIERWSZYM KLUBOWYM KONCERCIE W POLSCE!

14 listopada Rudimental wrócą do Polski, tym razem nie po to, by zawładnąć jedną z festiwalowych scen, ale by po raz pierwszy skumulować swoją niesamowitą energię w klubie. Występ odbędzie się w ramach promocji nowej płyty, a muzycy zagrają  w warszawskim Palladium. 

 

Kiedyś Piers Agget, jeden z liderów formacji, powiedział, że Rudmiental chcą być zespołem wielkich scen festiwalowych. Zakładany plan udało się osiągnąć wyjątkowo szybko – Rudimental gościli na największych scenach najważniejszych festiwali, a nawet odbierali nagrody dla najlepszego zespołu grającego na teg0o rodzaju imprezach. Wyróżnienie przyznane zresztą całkowicie zasłużenie, bo Rudimental to wymarzony festiwalowy zespół. Otwarty na kontakt z publicznością, naładowany energią, efektownie wyglądający i doskonale brzmiący. Tym razem jednak polska publiczność spotka się z nimi w nowych warunkach – na pierwszym klubowym koncercie. I spodziewamy się, że będzie to niezwykły wieczór. 14 listopada, Warszawa, Klub Palladium!

 

Rudimental to trzej producenci i muzycy, Piers Agget, Kesi Dryden i Amir Amor, oraz DJ Locksmith. Bardzo wcześnie zaczęli karierę w londyńskim muzycznym światku. Amir już jako 15-latek produkował hip-hopowe i garażowe bity z Plan B, Piers był szefem studia, a Locksmith i Piers wprawiali się w londyńskiej pirackiej stacji radiowej Deja Vu. Dorastali słuchając wszystkiego, od grime'u po jazz i bluesa, od hip-hopu po house. Wszystkie te fascynacje połączyli na debiutanckim albumie "Home", który przywrócił blask nieco zapomnianemu drum'n'bassowi. Płyta Rudimental pokryła się platyną, znalazła się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy sprzedaży i była nominowana do Mercury Music Prize. Na listach przebojów i w stacjach radiowych pojawiło się w sumie aż 7 singli pochodzących z tego wydawnictwa, w tym doskonale znane "Waiting All Night" i "Feel The Love".  

 

 

Nowy album Rudimental, "We the Generation" ukaże się 18 września. Pierwsze ujawniane fragmenty płyty brzmią znakomicie i spotykają się ze znakomitym przyjęciem fanów, o czym świadczą wysokie pozycje na listach przebojów. Wśród gości na albumie zapowiedziano m.in. Ed’a Sheerana, Dizzee’ego Rascala czy Lianne La Havas i oczywiście Ellę Eyre. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że drugie studyjne wydawnictwo Rudimental po tygodniu od premiery przynajmniej w Wielkiej Brytanii zadebiutuje na pierwszym miejscu listy najchętniej kupowanych płyt.

media o wydarzeniu

RUDIMENTAL | Torwar | 14.11.2015

Uprzejmie informujemy, że proces akredytacyjny na koncert Rudimental zakończył się. O zasadach odbioru akredytacji poinformujemy akredytowanych dziennikarzy drogą mailową. Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do kontaktu z nami.

media monitoruje dla nas: 
PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.

wszystkie wydarzenia