en
  • Seafret, 19-20.03.2021, Kraków/Poznań

Bilety i szczegóły

Drodzy Fani Seafret!

Nowe daty koncertów zespołu w Polsce to 19 marca 2021 (Kraków, Kwadrat) i 20 marca 2021 (Poznań, Tama)!

Seafret | 19 marca 2021 r. | Klub Kwadrat | Kraków
Seafret | 20 marca 2021 r. | Klub Tama | Poznań

Cena: 85 PLN

Bilety w sprzedaży na www.altersklep.pl

Wejście: 19:00
Koncert: 20:00

 

Brytyjska formacja Seafret debiutowała w 2014 roku EPką"Give Me Something". Ich debiutancki album "Tell Me It's Real" ukazał się w 2016 roku, a dzięki kawałkom "Wildfire", "Atlantis" czy "Oceans" (który promował teledysk z udziałem Maisie Williams), grupa zaczęła zdobywać popularność poza Wyspami. Do dziś Seafret może pochwalić się ponad 300 milionami odtworzeńw serwisach streamingowych i ponad 170 milionami wyświetleń klipów na YouTube. Wiosną ubiegłego roku duet zaprezentował swój kolejny album – „Most Of Us Are Strangers”.

 

ZACHOWAJ SWÓJ BILET!

Weź udział w koncercie w nowym terminie.

Zatrzymaj bilet i wesprzyj swoich ulubionych artystów i cały świat muzyczny w wyjątkowej sytuacji.

KLIKNIJ, ABY ZACHOWAĆ BILET

 

Jeżeli z jakichś powodów nie możesz wziąć udziału w koncercie, nic straconego!

ZAMIEŃ SWÓJ BILET NA VOUCHER
I ZYSKAJ DODATKOWE KORZYŚCI!

Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, widowiska i festiwale (m.in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival czy Kraków Live Festival) organizowane przez Alter Art.

Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w AlterSklepie w ramach specjalnej przedsprzedaży na organizowane przez nas wydarzenia.

Voucher o wartości Twojego zamówienia będzie aktywny przez 365 dni od daty przełożonego koncertu.

KLIKNIJ, ABY WYMIENIĆ BILET NA VOUCHER

 

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

 

Jedynymi oficjalnymi dystrybutorami biletów na koncert są: Altersklep (www.altersklep.pl) oraz eBilet (www.ebilet.pl). Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem. Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.

media monitoruje dla nas: 

wszystkie wydarzenia
Patronat medialny